| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Resolutie | 720P |
| Sensor | Sony IMX 225 |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Witbalans | Automatisch |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Witbalans | Automatisch |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Resolutie | 1080p |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Witbalans | Automatisch |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Witbalans | Automatisch |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Witbalans | Automatisch |
| Product | Volledig metalen lichtgewicht anti-condens lens Auto waterdichte nachtzichtcamera |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| kijkhoek | 170 ° |
| Spanning | 12V/24V |
| Memory Card | TF Card |
|---|---|
| chip | Universal |
| Storage temperature | -40℃~-80*℃ |
| Operating Voltage | 12V DC |
| Material | Plastic |
| Loop Recording | Yes |
|---|---|
| chip | Universal |
| Operating Voltage | 12V DC |
| work temperature | -30~℃~-70~℃ |
| Angle | Multi-angle |