| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Oplossing | 1080p |
| Motion Detectie | Steun |
| Witbalans | Automatisch |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Verpakking Details | Exporteer standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 45 dagen |
| Betalingscondities | , T/t, l/c |
| Levering vermogen | 1000sets/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Verpakking Details | Exporteer standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 45 dagen |
| Betalingscondities | T/T,L/C |
| Levering vermogen | 1000sets/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Productnaam | Ultraheldere HD dodehoek digitale auto-achteruitkijkmonitor met volledige kijkhoek |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Dikte | 1 cm |
| verslag | Ja |
| Monitor | 12.3 inch |
| Productnaam | Veiligheid Parkeerradar 4 sondes Zoemertype dodehoeksensor voor auto's |
|---|---|
| Zoemertype | Alarm door BiBi-geluid |
| Garantie | 1 jaar |
| Het ontdekken van Afstand | 0,3~2,5m |
| Alarmafstand | 0,3~1,5m |
| Product name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Night Vision | Yes |
| Material | Plastic |
| Loop Recording | Yes |
| White balance | Auto |
| Product name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Night Vision | Yes |
| Material | Plastic |
| Loop Recording | Yes |
| White balance | Auto |