| Lens Angle | 90 ~ 120 Large Angle |
|---|---|
| Installation | Drill Holes |
| Compatibility | Universal For All Car Models |
| Night Vision | Yes |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Materiaal | Metalen |
|---|---|
| Signaal | AHD/CVBS |
| Lens | Fisheye |
| Kleur | Zwart |
| Verlengsnoer | 6/7/10/15 m |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Parkeermonitor | Ja |
|---|---|
| Schermtype | LCD |
| Foto resolutie | 720P |
| Nachtvisie | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Schermtype | LCD |
| Motieopsporing | Ja |
| Model | universeel |
| G-sensor | Ja |
| G-sensor | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Camera | AHD 1080P camera |
| Zienhoek | 360 graden |
| Nachtzicht | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |