| Oplossing | 1080P HD |
|---|---|
| Lenshoek | 140 graden |
| Effectieve afstand | 300 m |
| Sensor | CCD |
| Nachtzicht | Steun |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Nachtzicht | Steun |
| Waterdicht | IP68 |
| Verpakking Details | Standaardpakket exporteren |
| Levertijd | 45 dagen |
| Verpakking Details | Standaardpakket exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 45 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 1000sets/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Nachtzicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Zienhoek | 170 Graden |
| Sensor | AHD-SONY225 |
| Voor | Vrachtwagens |
| Connectiviteit | Vliegtuig-/AV-aansluitingen |
| Productnaam | 10 inch digitale draadloze achteruitkijkspiegel videorecorder |
|---|---|
| Auto opname | Ja |
| digitaal draadloos | Ja |
| Hoge definitie beeld | 1024*600 |
| Breedspanning | 12V/24V/36V |
| Verpakking Details | Giftbox/Kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30DAYS |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 30000/ Stuk/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Giftbox/Kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30DAYS |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 3000sets/month |
| Plaats van herkomst | China |
| voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Product | Peugeot Expert Toyota Proace Geïntegreerd derde remlicht achteruitrijcamerasysteem |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Installatie | Plug-and-play, geen lichaamsboringen |
| Montagetype | Voertuigspecifieke directe vervanging |