| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Woontype | OEM vervangende remlichtbehuizing |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Montagelocatie | Achterklephandgreep/achterklepbekleding |
| Nachtzicht afstand | 45FT |
| Verpakking Details | Giftbox/Kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30DAYS |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 3000sets/month |
| Plaats van herkomst | China |
| Product | Panoramisch camerasysteem 360 Bird View DVR PC gestikte 3D-camerakit |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoek bekijken | 170° Breedtehoek |
| Spanning | 12V–24V |
| Sensor | Sony IMX225 |
|---|---|
| Oplossing | 720P |
| Hoogtepunten | AI-systeem |
| Steun besturingssystemen | IOS/Android APP |
| Connectiviteit | Wifi |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Installatie | Vervang de originele achteruitkijkspiegel |
|---|---|
| Helderheid | 600cd/m2 |
| Resolutie | 1024x600 |
| Gesteunde taal | Engels, Frans, Spaans, Duits, Italiaans, Russisch, Chinees |
| Videoinput | 1 kanaal |
| Resolutie | 1280*720P |
|---|---|
| Pakketgrootte | 13x8x4.5cm |
| Gewicht | 0.15KG |
| Helderheid | 300cd/m2 |
| Steun OS | IOS/Android APP |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Alarmvolume | 70-80 dB (30 cm) |
|---|---|
| Alarmtype | Bi Bi Buzz |
| Sondegrootte | 22*20mm |
| Waterdicht | IP67 |
| Geschiktheid | Universeel |
| Alarmafstand | 0.3-1.5M(2M) |
|---|---|
| Effectief bereik | < 0,9 m |
| Alarmtype | Bi Bi Buzz |
| Sondegrootte | 22*20mm |
| Geschiktheid | Universeel |