| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD (720P/1080P-opties beschikbaar) |
| Behuizingsmateriaal | weerbestendig kunststof |
| Maat | Compact ontwerp dat past op de meeste remlichtunits van voertuigen |
| Verenigbaarheid | Universeel |
| voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Cameratype | Draadloos achteraanzicht |
|---|---|
| Hoeveelheid camera's | 4 camera's |
| Kijkhoek | Ongeveer. Groothoek van 120°–170° |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Monitorgrootte | 7-duim LCD vertoning |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Product | Digitaal zijspiegelcamerasysteem met dubbele HD-camera's Groothoek dodehoekbewaking Truck & |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Cameraresolutie | 720P / 1080P (optioneel) |
| Cameratype | Zijzichtcamera's met dubbele lens |