| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Product | 360° Birdview-camerasysteem voor bedrijfsvoertuigen met 1080P HD 3D Surround Imaging Parkeerbewaking |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Beeldtechnologie | 3D-stiksels + panoramisch zicht |
| Opslag | USB/extern geheugen |
| product | AHD High Definition achteruitrijcamera voor vrachtwagens, sterrenlichtsensor, 170° panoramisch zicht |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Verwerkingschip | AHD High Definition-verwerkingschip |
| oplossing | 1024×720P (720P) |
| voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Bekijkhoek | 175° |
|---|---|
| Functie | Waterdicht, nachtzicht, ingebouwde GPS, parkeerlijn, ADAS, spraakinteractie, 5G simkaart |
| Type | Andere, parkeergevoelensysteem, achterste camera, monitor, achterste radar, back-up camera |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Autobevestiging | vrachtwagenbus |
|---|---|
| Bekijkhoek | 90°-120° |
| Functie | Waterdicht, nachtzicht, parkeerlijn |
| Type | Vervolgcamera, andere, back-upcamera |
| Garantie | 1 jaar |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Product | WiFi APP Robuuste draadloze achteruitrijcamera met 6400 mAh batterij, magnetische houder, IP69K wate |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Oplossing | 640 × 480 |
| Kijkhoek | 140 ° groothoek |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |