| Product | Robuust 360° panoramisch camerasysteem met 3D Bird View, HD-groothoekcamera's voor het eliminere |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Systeemtype | 3D 360° vogelzichtcamerasysteem |
| Hoeveelheid camera's | 4 camera's (voor / achter / links / rechts) |
| product | IP68 waterdichte AHD achteruitrijcamera voor vrachtwagens met 170 ° groothoek en 6-laags glazen lens |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Cameratype | achteruitkijkcamera voor vrachtwagens |
| Videosignaal | AHD (coaxiaal) / CVBS (analoog) |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD / Full HD (AHD optioneel) |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ondersteuning voor infrarood/nachtzicht bij weinig licht |
| Waterdichte ondersteuning | Ondersteuning voor infrarood/nachtzicht bij weinig licht |
| productnaam | achtermeningscamera |
|---|---|
| Hoekmening | 170 |
| Videooutput | AHD |
| Voltage | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Garantie | 12 maanden |
| product | Draadloze achteruitrijcamera op zonne-energie met nachtzicht | AHD HD-camera voor bedrijfsvoertuigen |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| oplossing | HD-video-uitvoer |
| Nachtzicht | Ondersteuning voor infrarood nachtzicht |
| Trefwoorden | Kleine vlinder achteruitrijcamera |
|---|---|
| Lenshoek | 170 graden |
| GPS -functie | Steun |
| Installatie | Boorgaten |
| Kleur | Zwart |
| product | WiFi-achteruitrijcamera op batterijen voor vrachtwagens, campers, vorkheftrucks en aanhangwagens – m |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| oplossing | 640 × 480 (0,6 MP) |
| Beeldsensor | CMOS 1/4” |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Signaal | CVBS |
| Spanning | 12V-24V |
| Camera | infrarood |
| Voor | vrachtwagenbus |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| TV-systeem | PAL NTSC Facultatief |