| Product | Panoramisch camerasysteem 360 Bird View DVR PC gestikte 3D-camerakit |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoek bekijken | 170° Breedtehoek |
| Spanning | 12V–24V |
| Product | Geavanceerd 360° Bird-View parkeerhulpsysteem met 1080P HD-camera's, 3D-surroundbeeldvorming, wa |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Het parkeren controle | 1–24 uur optioneel |
| Verenigbaarheid | Auto's, SUV's, bestelwagens, vrachtwagens, bussen, campers |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Product | 360 graden surroundweergavesysteem voor bedrijfsvoertuigen HD Bird's Eye-camerakit voor veilighe |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Installatie | Opbouwmontage / inbouwmontage optioneel |
| Beeldverwerking | 3D-ruisonderdrukking, tegenlichtcompensatie |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Sensor | Sony IMX225 |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Sensor | 1080P |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Witbalans | Automatisch |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Witbalans | Automatisch |
| Productnaam | 360 rondom zichtmonitor met 4 camera's, ideaal voor voertuigen |
|---|---|
| Groothoek | 170 graden |
| Combineer setje | voorkant, zijaanzicht, achteraanzicht, achterkant |
| Waterdicht | IP 67 |
| 3DNR | Ja |