| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Sensor | GC 2053 |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| productnaam | Achteruitkijkspiegelmonitor |
|---|---|
| Pakketgrootte | 30.6x10.5x5.5cm |
| Waterbestendig | IP67 |
| 0.35KG | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Videooutputwijze | AV1/AV2 (CAMERA Omgekeerde Prioriteit) |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Brightness | 400cd/m2 |
| Waterproof | IP67 |
| Screen Size | 7 Inches |
| Supported Language | English, French, Spanish, German, Italian, Russian, Chinese |
| Autobevestiging | Algemeen |
|---|---|
| Bekijkhoek | 90°-120° |
| Functie | Waterdicht, nachtzicht, parkeerlijn |
| Kenmerken | Achteruitkijksysteem |
| Toepassing | Milieu Controle |
| Productnaam | 4-in-1 multifunctioneel dodehoekbewakingscamerasysteem voor grote voertuigen |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Waterdicht | IP68 |
| 3DNR | Ja |
| Automatische witbalans | Ja |
| Product | 360° autocamerasysteem – Volledig surroundbeeld met HD-helderheid en realtime monitoring |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Kleur | Zwart |
| Spanning | Optioneel voor breedspanning 9~36V |
| Product | Full colour nachtzicht verstelbare lens 15,88 inch achteruitkijkspiegel |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Grootte van de spiegel | 15,88 inch |
| Lenstype | F18 speciale lens |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |