| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Witbalans | Automatisch |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Witbalans | Automatisch |
| Naam van het product | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Video Recorder, DASH CAM, Event Data Recorder (EDR), Navigatie |
| Nachtzicht | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Waterdicht, nachtzicht, volkleurig, parkmodus, loopopname, ingebouwde WiFi, ingebouwde GPS, ingebouw |
| Material | Metal |
|---|---|
| Video Input | 4CH 1080P AHD |
| Night Vision | Yes |
| Compatibility | Universal For All Car Models |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Installatie | Vervang de originele achteruitkijkspiegel |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Helderheid | 300CD/m2 |
| Contrastverhouding | 300:1 |
| Bergingstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Product | 360 graden parkeercamera voor commerciële vloot met surround monitoring dodehoekveiligheidssysteem |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Steun |
| Hoek bekijken | 170 ° |
| Spanning | Gelijkstroom 12–24 V |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| OEM, ODM | Ja (logo afdrukken, UI-aanpassing, aanpassing van kabelbomen) |
| Hoek bekijken | 170° Breedtehoek |
| Spanning | Gelijkstroom 9–36 V |
| Functie | 360° panoramisch, parkeerbewaking, achteruitgeleiding, lusopname |
| product | AHD-voertuigcamera voor zwaar gebruik met groothoeklens en industriële waterdichte behuizing |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Nachtzicht | infrarood- of weinig lichtverbeteringstechnologie |
| Kijkhoek | 170 ° |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |