| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| product | HD-back-upcamera van industriële kwaliteit met 170° zicht en 6-laags glazen lens |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Kijkhoek | 170° groothoek |
| Lens | 6-laags volledig glazen lens |
| product | Blind Spot Camera Module voor OEM-voertuigveiligheidssysteemintegratie |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Videosignaal | Ahd |
| oplossing | 720P / 1080P (optioneel) |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Sensor | BG-BZF-1080S |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Sleutelwoord | Met ADAS uitgeruste achteruitkijkspiegel achteruitrijcamera – Lane Assist, Collision Warning en acht |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| kijkhoek | Optioneel voor 90~170 graden |
| ADAS | Ja |
| Parkeerlijn | Ja |
| Sleutelwoord | WiFi-autocamera 1080P HD achteruitrijcamera met achteruitrijcamera met smartphone APP-bediening |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| kijkhoek | 140 ° |
| Besturingssysteem | IOS/Android APP |
| verslag | Steun |