| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Jaar | Algemeen |
|---|---|
| Model | Algemeen |
| Type | Achterste camera, monitor. |
| Auto-uitvoering | Algemeen |
| Kijkhoek | 120° |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Productnaam | De kabel van de voertuigluchtvaart |
|---|---|
| Pakketgrootte | 15x15x5cm |
| Gewicht | 0.55KG |
| Voeding | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Schakelaar B | 4 PIN Female |
| Trefwoord | Veiligheid AHD Smart Chip Auto Infrarood Achteruitrijcamera |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Cameralenshoek | 170 graden |
| Waterdicht | IP 68 |
| Witbalans | Automatisch |
| productnaam | Auto Draadloze Camera |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Waterbestendig | IP67 |
| Nachtvisie | Ja! |
| Lenshoek | 140-graad |
| Jaar | Algemeen |
|---|---|
| Model | Algemeen |
| Type | Achterste camera, monitor. |
| Auto-uitvoering | Algemeen |
| Kijkhoek | 120° |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lenshoek | 140 graden |
| Type | Omgekeerde camera |
| Verenigbaarheid | Universeel |
| Materiaal | Metaal |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |