| Product | IR LED Wifi Draadloze camera 4-6 sensoren achteruitrijcamerasysteem |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| kijkhoek | 120°–170° per camera |
| Spanning | 12V/24V |
| Product | 1080P 360° surround-busmonitoringsysteem met 3D Birdview-groothoekcamera's en parkeerhulpmodule |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoek bekijken | 170° per camera |
| Spanning | 12–24V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glazen lenzen |
| Sensor | BG-bzf-1080H |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Videooutput | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Videooutput | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Product | 4-kanaals mobiel DVR-systeem met 10-inch VGA-monitor, 4G GPS-tracking en chauffeursmonitoring voor v |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| DVR-kanalen | 4-kanaals video-ingang |
| Weergave | 10-inch VGA-monitor |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |