| Product | Ingebouwde batterij Magnetische behuizing Draadloze achteruitrijcamera |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Hoek bekijken | 120–150° |
| Spanning | Monitor 9–36V / Camera: Ingebouwde batterij |
| Product | Draadloze WiFi-achteruitrijcamera met display voor mobiele telefoon, ultragroothoek parkeerhulpcamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Kijkhoek | Ultragroothoek (circa 140°–170°) |
| Weergavemethode | Smartphone (iOS / Android) |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Videooutput | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Waterdicht | IP 68 |
|---|---|
| Type | Vogelbeeld 360 panorama |
| Functie | Opname, nachtzicht, 3D-beeld, parkeerlijn |
| Bekijkhoek | 100°-170° |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Productnaam | Bird View-systeem |
|---|---|
| Voeding | 12V |
| kijkhoek | 360 graden |
| Oplossing | 1080p |
| Nachtzicht | Steun |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Videooutput | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Sleutelwoord | 3-weg 4-weg autodatarecorder met HD-resolutie en meerdere cameraweergaven |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| GPS | Ondersteuning van externe GPS |
| Afbeelding | 1920*1080 |
| Aanraakscherm | Ja |